سیسمونی

5 مورد از ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک

ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک

 

5ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک

چه اولین بار یا چندمین بار، بسیاری از ما در مورد آنچه واقعاً برای نوزاد نیاز خواهیم داشت، بی اطلاع هستیم. در طول این 40 هفته زمانی فرا می رسد که متوجه می شویم به زودی باید وسایلی را برای کودک خود تهیه کنیم. اما با وجود تمام چک لیست های خرید، چگونه متوجه شویم که کدام یک از موارد را باید خریداری کنیم.

 

این کمکی نمی کند که “بایدها” ذهنی باشند. برخی از آنها واقعاً  برای سلامتی و رفاه کودک ضروری هستند، در حالی که برخی دیگر زندگی ما را بسیار آسان تر می کنند. برای تکمیل آن، همه ما در مورد محصولاتی شنیده ایم که در نهایت ارزشش را نداشتند. هیچ کس نمی خواهد چیزهای اشتباه را دریافت کند که بعد از خرید آن پشیمان شود.

 

ممکن است در حال کار بر روی رجیستری کودک خود باشید و برایتان سخت باشد که بدانید نیازهای واقعی چیست. و هر چه به زمان تولد نوزاد نزدیک تر می شوید، در مورد اینکه چه چیزی باید بخرید مظطرب میشوید و نمی دانید چه کنید.

 

5 ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک

در وضعیت فعلی بازار ایران هیچ کس نمی خواهد برای چیز هایی که واقعا نیاز نمی شود هزینه کند علاوه بر آن نیازمند کیفیت خوب می باشد که باید وسیله ای را انتخاب کند که طول عمر مناسبی هم داشته باشد تا نیاز به عوض کردن آن در یک مدت زمان کوتا نباشد.

ملزومات مورد نیاز یک نوزاد تازه متولد شده برای مراقبت های اساسی و همچنین کمک کننده است که می توانند در آن لحظات سخت و کم خواب به شما کمک کنند

 

نگاهی به این چک لیست بیندازید، مناسب برای مادران بار اول:

1) کریر نوزاد

یکی از ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک کریر نوزاد است. کریر نوزاد در بالای لیست قرار دارد، زیرا در پایان روز بیمارستان شما نیازمند یک وسیله مناسب هستید که کودک خود را به خانه ببرید.

 

البته جایگزین های دیگری نیز وجود دارد، از زایمان در خانه گرفته تا سوار شدن بر وسایل حمل و نقل عمومی. اما بهترین آن کریر نوزاد می باشد که به شما کمک زیادی میکند و نوزاد از خطرات زیادی در امان خواهد بود

 

کریر نوزاد سرمه ای ورسا مارکت

2)لباس نوزاد

ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک لباس نوزاد می باشد.

شاید بزرگترین معمایی که همه ما با آن روبرو هستیم این است که چه لباسی برای نوزادمان تهیه کنیم. همه ما می دانیم که آنها به لباس نیاز دارند، اما همیشه نمی دانیم که چه تعداد، چه اندازه و چه مدلی باید تهیه کنیم. فصل جاری سالی که نوزادتان به دنیا می‌آید را بیابید، و می‌توانید ببینید که چرا هیچ پاسخ روشنی وجود ندارد.

 

گفته می شود، چند اصل اساسی وجود دارد که می توان بر روی آنها بنا کرد مکان خوبی برای شروع هستند، به خصوص لباس آستین کوتاه . سپس می توانید روکش های آستین بلند، ژاکت یا پیژامه را روی آن قرار دهید.

 

سپس، به راهی برای گرم نگه داشتن پاهای او نیاز دارید. برای بسیاری، این به معنای جوراب و چکمه است، اما می توانید لباس خواب یا شلوار پا را به همراه کیسه های خوابی که پاهای او را پوشانده است، انتخاب کنید.

 

به غیر از آن ها، می توانید در صورت نیاز لایه بندی کنید. بسته به فصل، ممکن است به شلوار یا شورت، ژاکت یا لباس خواب آستین بلند نیاز داشته باشد.

لباس نوزاد از ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک

3)شیر خشک یا لوازم شیردهی

شیر خشک شاید زیاد توصیه نشود اما لوازم شیردهی از ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک به حساب می آیند.

مدتها قبل از اینکه کودک شما به خانه بیاید، او قبلاً به راهی برای غذا خوردن نیاز داشت. برای مادران، داشتن لوازم شیردهی باعث موفقیت بیشتر این تجربه می شود.

 

برای مادران شیرده، اولین وسیله ای که باید داشته باشند بالش شیردهی است. شاید این تصور را کنید از هر بالشی می توان استفاده کرد ولی باید این را در نظر گرفت که طبیعتا با پیشرفت تکنولوژی میتوان به دانشمندان تکیه کرد و حتما راحتی بیشتری را در پی دارد.

 

و اگر علاقه مند به افزایش میزان شیر خود هستید (یا قصد دارید از کودک دور باشید)، شیردوش این امکان را فراهم می کند.

 

اگر از شیر خشک یا شیردوش استفاده می کنید، بهتر است بطری هایی برای تغذیه در دسترس داشته باشید.

ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک ورسا مارکت

4)گهواره یا تخت

یک مورد مهم در ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک گهواره یا تخت می باشد. هنگامی که کودک را به خانه می برید، او به مکانی برای خواب راحت به تنهایی نیاز خواهد داشت، مانند گهواره یا تخت.

 

من هر دو را داشتم (و حتی از تخت قابل حمل نیز استفاده می کردم).

 

در صورتی که می‌خواهید خرید خود را مبهوت کنید. اما در حدود سه یا چهار ماهگی، ممکن است از آن بیشتر شود و تخت بعدی را تبدیل به تخت بعدی کند. و البته، شما به تشک تخت و ملحفه های نصب شده نیز نیاز دارید.

ضروری ترین لوازم سیسمونی نوزاد ورسا نی نی مارکت

5) کالسکه نوزاد

در حالی که همیشه می توانید کودک را در بیرون از خانه بغل کنید، این همیشه امکان پذیر یا راحت نیست. در آن زمان است که یک کالسکه نوزاد ضروری است.

از ضروری ترین وسایل سیسمونی کودک کالسکه کودک می باشد که می تواند شما را از نگرانی های بیرون رفتن با فرزند دور کند.

زمانی که من دوقلو داشتم، این حتی بیشتر بی‌معنا بود، زیرا هیچ راهی وجود نداشت که بتوانم دو نوزاد را به تنهایی حمل کنم. با کالسکه توانستم آنها را در جای امنی بگذارم .

5 ضروری ترین لوازم سیسمونی نوزاد

برای مشاهده محصولات بیشتر به فروشگاه ورسا مارکت مراجعه فرمایید.

برای آشنایی بیشتر با ورسا مارکت به صفحه اینستاگرام ورسا مارکت مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید